W swoim biznesie stawiasz na profesjonalizm? Znasz wszystkie bolączki swoich klientów i potrafisz na nie zareagować, zanim oni Ci o tym opowiedzą? Twoi lojalni klienci z pewnością cenią sobie to, że zawsze znajdą u Ciebie fachowe wsparcie. Ty doskonale wiesz, że nie możesz ich zawieść. Dlatego zastanów się przez chwilę, co może się stać, gdy w Twojej firmie zdarzy się awaria sprzętu firmowego? Zanim zdążysz wezwać fachowców i naprawić usterkę, minie sporo czasu. Twoi klienci, przyzwyczajeni do wysokiego poziomu usług, nie będą wyrozumiali dla Ciebie i odejdą do konkurencji. Twoim zadaniem jest zapobiec rozczarowaniu zaufanych klientów i nie dać im odczuć, że Twoja organizacja mierzy się z problemami.

Czym grozi awaria sprzętu firmowego?

Wszystkie urządzenia, z których korzystasz Ty i Twoi pracownicy, z czasem się zużywają. Być może dzisiaj wszystko działa bez zarzutu, ale pewnego dnia możesz przyjść do biura i zorientować się, że kilka sprzętów odmówiło posłuszeństwa. Jeżeli do awarii dojdzie z samego rana, prawdopodobnie zdążysz wyjść z tego bez większych strat. A co w przypadku, gdy usterka wydarzy się poprzedniego wieczora? Wadliwy sprzęt spowoduje, że wielu klientów zrezygnuje z wybrania Ciebie, ponieważ nie będą mogli skontaktować się z Twoim biurem lub nie zrobią zakupów w Twoim sklepie internetowym. Zanim wezwany na miejsce informatyk zdiagnozuje problem i zakończy serwisowanie sprzętu firmowego, minie kolejnych kilka do kilkunastu godzin. W dzisiejszych czasach jeden dzień nieobecności na rynku to biznesowa katastrofa. Zdobycie ponownego zaufania klientów będzie bardzo trudne, a utrata ciągłości finansowej mocno wyhamuje rozwój Twojej firmy.

Jak zabezpieczyć się na wypadek awarii?

Nadal masz okazję, aby zabezpieczyć się przed opłakanymi skutkami długotrwałej awarii sprzętu, z którego korzystasz w firmie. Co więcej, nie musisz w tym celu zatrudniać zespołu informatyków. Wystarczy, że powierzysz serwis sprzętu w firmie organizacji, która zajmie się wszystkim za Ciebie. W ITSF specjalizujemy się w dbaniu o bezawaryjne działanie sprzętu firmowego naszych klientów. Opiekujemy się wieloma rodzajami urządzeń końcowych i peryferyjnych. W przypadku wystąpienia awarii natychmiast przystępujemy do działania. Przyjmujemy zgłoszenia wszystkimi kanałami komunikacji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Problemy ze swoim sprzętem możesz zgłosić nam zarówno w dzień roboczy, jak i w święta. Na miejsce przyjedziemy z częściami zamiennymi, dostępnymi w naszej przestrzeni magazynowej i przechowamy w niej Twój sprzęt, jeżeli sobie tego zażyczysz. Sprawdź szczegóły na https://itsf.com.pl/oferta/field-support/ i nie daj się pokonać żadnej awarii.

Dodaj komentarz